NOVINKY

arr3DOPRAVA ZDARMAPři nákupu nad 500 Kč Vám bude objednávka zaslána zdarma. Akce je časově neomezena a platí pouze pro... arr3NOVÉ KRYTY SKLADEM!!Přidali jsme do nabídky desítky nových krytů především pro iPhone 6/6s a 5/5s. Také byly přidány... arr3Nové telefonní čísloPozor, změna kontaktu - nové telefonní číslo: +420 732 540 054...

UŽITEČNÉ INFORMACE » Jaké pouzdra prodáváme
Jaké pouzdra prodáváme

V naší nabídce naleznete pouzdra, kryty a obaly z různých materiálů. Většinou se však jedná o plastové výrobky. Velmi zajímavou skupinou jsou stickery ručně vyráběné z pravých gramofonových desek doplněné o dřevěné stickery.

 

Stickery prodávané v našem eshopu jsou ručně vyráběné v České republice. Jedná se o tenké kryty vyrobené z pravého dřeva nebo pravé gramofonové desky. Jedná se de facto o nálepku, která se nalepí na zadní stranu telefonu. Telefon lepidlem poškozen není, avšak sticker se po odlepení nedá použít znovu.

Pouzdra z měkkého plastu jsou vyrobeny většinou z TPU (termoplastický polyuretan). Jejich hlavní výhodou je jejich pružnost a odolnost. Většinou umožňují přístup ke všem tlačítkům, konektorům a fotoaparátu telefonu.

Pouzdra z tvrdého plastu jsou vyrobeny především z PC (polykarbonát). Na rozdíl od pouzder z měkkého plastu nejsou tolik ohebné. Jejich výhodou je však zpravidla nižší objem – telefon tolik „neztloustne“ po nasazení. Některé pouzdra jsou vyrobenné z kombinace měkkého a tvrdého plastu.

 

Flipové a wallet pouzdra zvýší objem telefonu nejvíce ze všech typů pouzder. Jejich hlavní výhodou je však krytí telefonu ze všech stran. Často v těchto pouzdrech také naleznete sloty na karty. Tyto pouzdra jsou většinou vyrobené z PU kůže (polyuretan).